Karo Kauçuk Zemin Kaplama

29 Kasım 2019 Yorum Yok Anasayfa Yazıları, Zemin Uygulamaları Sedat FİDAN

Karo Kauçuk Zemin Kaplama Karo kauçuk koruma özelliği, darbelere karşı dayanıklı ve esnek bir yapıya sahip olması nedeniyle çocuk oyun parklarında, üst geçitler de, okul bahçelerin de kısacası hassasiyet ve koruma gereken tüm zeminlerde Karo Kauçuk Zemin Kaplama uygulamaları kullanılmaktadır. Karo Kauçuk Zemin Kaplama, kullanım ve uygulama açısından kolay olması nedeni ile piyasada en çok üretilen ve satılan kauçuk zemin kaplama türüdür..

Karo Kauçuk Zemin Kaplama da kullanılan malzemeler dikkate alındığında Karo Kauçuk Zemin Kaplama çeşitleri ikiye ayrılır.

  1. EPDM Karo Kauçuk Zemin Kaplama
  2. SBR Karo Kauçuk Zemin Kaplama
Karo Kauçuk Ölçüleri
40 x 40 x 2 cm 50 x 50 x 2 cm
40 x 40 x 2,5 cm 50 x 50 x 2,5 cm
40 x 40 x 3 cm 50 x 50 x 3 cm
40 x 40 x 4 cm 50 x 50 x 4 cm

Karo Kauçuk Zemin Kaplama uygulamalarında üstün kaliteli işçilik farkı ile rakiplerine fark atan firmamız Atlas Sport Karo Kauçuk Zemin Kaplama  konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile kusursuz hizmet vermektedir. Karo Kauçuk Zemin Kaplama ile ilgili bütün işlerinde en kaliteli, garantili zemin kaplama malzemeleri kullanmaktadır.

Karo Kauçuk Zemin Kaplama, Karo Kauçuk Zemin Kaplama fiyatları, Karo Kauçuk Zemin Kaplama çeşitleri, Karo Kauçuk Zemin Kaplama uygulamaları gibi tüm arayışlarınız için Atlas Sport u seçin.

Etiketler
Görüş ve taleplerinizi bize yazabilirsiniz

   

logo